1ste-prijs

8Beste!
De Paradijsvogel

Den Haag (Zuid-Holland)

2e-prijs

Groep 8C Antoni
KDBS Het Tangram

Rotterdam (Zuid-Holland)

3e-prijs

Groenschool groep 7
Groen van Prinstererschool

Spakenburg (Utrecht)

so

Team Huizing7
Kentalis Professor Huizingschool
Enschede (Overijssel)


Benieuwd op welke plaats jouw klas is geëindigd in de wedstrijd? Ga naar het Leaderboard, vul je klassencode in en check jullie positie in het eindklassement!

Let op: de top 10-lijsten zijn gebaseerd op de puntentelling van vrijdag 15 november, 15.00 uur. Alle bits die daarna zijn verdiend tellen mee voor het eindejaarsklassement dat bekend wordt gemaakt op 1 juni 2020. Het kan dus zijn dat jouw klas nu op een hogere positie staat, dan gepubliceerd is in de top 10-lijsten van de landelijke wedstrijd tijdens de Week van de Mediawijsheid.


Top 10 van Nederland

  1. 8Beste!, De Paradijsvogel, Den Haag
  2. Groep 8C Antoni, KDBS Het Tangram, Rotterdam
  3. Groenschool groep 7, Groen van Prinstererschool, Spakenburg
  4. Edison, De Uitvinding, Enschede
  5. Meesterbreinen groep 7, de Zaaier, Nieuwleusen
  6. Smitshoek 8D, Cbs Smitshoek, Barendrecht
  7. N678 2019 2020, OBS De Ontdekking, Almere
  8. Media Mouses, Kinderburg, Sassenheim
  9. Groep 8B Erszi, KDBS Het Tangram, Rotterdam
  10. Calvijngroep7, Calvijnschool, Bunschoten Spakenburg

Top 10 speciaal onderwijs

  1. Team Huizing7, Kentalis Professor Huizingschool, Enschede
  2. ZevenAcht!, Kentalis Tine Marcusschool, Groningen
  3. Gebarenmasters groep 8, dr.m.polanoschool, Rotterdam
  4. KlasBB5, SBO de Toermalijn, Helmond
  5. Inktviszwart, KChristoffelschool, Didam
  6. Groep BBB, SO De Piramide, Den Haag
  7. Eindgroep, de Sterrenkijker, Uden
  8. BBS 2, SBO de Tweern, Goes
  9. M 3, SBO de Tweern, Goes
  10. MercuriusOZC Orion, Leiderdorp

Top 10 voortgezet onderwijs

  1. Bor1b2, Zone College, Borculo
  2. DP1A, Da Vinci College, Roosendaal
  3. Bor1k2, Zone College, Borculo
  4. Bor1b1, Zone College, Borculo
  5. DP1B, Da Vinci College, Roosendaal
  6. D1HV2, Twents Carmel College, Denekamp
  7. Bor1g1, Zone College, Borculo
  8. Bor1k1, Zone College, Borculo
  9. D1HV1, Twents Carmel Collegep, Denekamp
  10. D1BKT, Twents Carmel College, Denekamp

Top 10 voortgezet speciaal onderwijs

  1. 2B, OPDC Zo Drenthe, Emmen
  2. V2, Auris College Goes, Goes
  3. 1B, OPDC Zo Drenthe, Emmen
  4. Wildveld2a, Wildveld, Venlo
  5. B1A, Discovery college, Barendrecht
  6. 2A., OPDC Zo Drenthe, Emmen
  7. KAVO, OPDC Zo Drenthe, Emmen
  8. 1A., OPDC Zo Drenthe, Emmen
  9. VSOB super, Het Kraaienest, Nootdorp
  10. VSODHet Kraaienest, Nootdorp

Provincie prijswinnaars

Groningen (Zuidhorn), Groep 8 De Borgh, OBS De Borgh
Friesland (Harkema), Holdersnest8, ’t Holdersnêst
Drenthe (de Wijk), Horst Groep 7, IKC De Horst
Overijssel (Enschede), Edison, De Uitvinding
Flevoland (Almere), N678 2019 2020, OBS De Ontdekking
Gelderland (Winssen), Groep 8 Winssen, De Wegwijzer
Utrecht (Spakenburg), Groenschool groep 7, Groen van Prinstererschool
Noord-Holland (Heerhugowaard), Boomladder8a, De Boomladder
Zuid-Holland (Den Haag), 8Beste!, De Paradijsvogel
Zeeland (Vlissingen), Remi7b, Theo Thijssenschool
Noord-Brabant (Rosmalen), Groep8adeterp, KC de Terp
Limburg (Leunen), 8Meentjes, De Meent

Winnaars video-opdracht

Prinses Amaliaschool, Groep 7a, Barneveld (Gelderland)
OBS De Schatkist, Bovenbouw groep, Herwijnen (Gelderland)
Mgr. Bekkersschool, Groep 8a, Spijkenisse (Zuid Holland)
De Spits, Groep 7c, Utrecht (Utrecht)
Jenaplan Basisschool Rennevoirt, Bovenbouw 2, Rennevoirt (Noord Brabant)